XCIV. Országos Ifjúsági Bajnokság
Ukraine
DNS: 4
DSQ: 1
DNF: 0
Összes versenyző: 13
Összes nevezett rajt: 65/ VL: 1
Összes döntőbe jutott: 30 / VL: 1
 
1. - 200 m férfi vegyes (~09:06)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pristavka

Timoffi
(2005)
3402:16.20
Q: -00.30
586

Primachik

Valeriy
(2005)
2602:14.61
Q: +01.21
607

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
402:08.36
Q: -03.35
700
1. - 200 m férfi vegyes (~17:00)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
502:06.62
Q: -01.74
729
2. - 200 m női vegyes (~09:31)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
202:20.54
Q: +01.71
722

Isaieva

Kamila
(2005)
10VL
Q: +04.18
669
2. - 200 m női vegyes (~17:10)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
302:18.28
Q: -02.26
758
3. - 100 m férfi gyors (~09:36)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Holovan

Arsenii
(2008)
8958.98
Q: +00.14
503

Kotenko

Mykola
(2007)
3755.56
Q: +01.42
601
4. - 100 m női gyors (~10:04)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
2401:00.89
Q: +01.25
612

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
1459.61
Q: +00.96
652
4. - 100 m női gyors (~17:33)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
359.26
Q: -00.35
664
5. - 100 m férfi mell (~10:14)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Biletskyi

Illi
(2005)
701:05.47
Q: -00.23
655
5. - 100 m férfi mell (~17:46)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Biletskyi

Illi
(2005)
501:04.62
Q: -00.85
681
6. - 100 m női mell (~10:26)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Medvedeva

Olga
(2005)
- DSQ

Palokha

Christyna
(2005)
- VK
Q: +02.59

Isaieva

Kamila
(2005)
201:11.50
Q: +01.29
721
6. - 100 m női mell (~17:52)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Isaieva

Kamila
(2005)
101:10.41
Q: -01.09
755
7. - 50 m férfi hát (~10:37)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
226.25
Q: +00.07
745
7. - 50 m férfi hát (~18:05)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
225.85
Q: -00.40
780
8. - 50 m női hát (~10:46)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sharafudinova

Nika
(2005)
630.31
Q: +00.91
705
8. - 50 m női hát (~18:09)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Sharafudinova

Nika
(2005)
629.98
Q: -00.33
728
11. - 1500 m férfi gyors (~11:20)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kotenko

Mykola
(2007)
2318:05.50
Q: +01:15.29
516
13. - 200 m férfi pillangó (~09:03)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pristavka

Timoffi
(2005)
2802:16.09
Q: +02.59
538

Kotenko

Mykola
(2007)
902:05.93
Q: +02.13
679

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
2102:12.30
Q: +06.86
586
13. - 200 m férfi pillangó (~17:00)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Kotenko

Mykola
(2007)
602:04.22
Q: -01.71
708
14. - 200 m női pillangó (~09:18)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
502:18.15
Q: +01.21
685
14. - 200 m női pillangó (~17:10)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
502:15.57
Q: -02.58
725
16. - 100 m női hát (~09:45)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sharafudinova

Nika
(2005)
- DNS
(Q: --)

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
1301:07.01
Q: +01.24
630

Isaieva

Kamila
(2005)
1601:07.56
Q: -01.64
614
16. - 100 m női hát (~17:33)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
201:06.37
Q: -00.64
648

Isaieva

Kamila
(2005)
501:06.46
Q: -01.10
645
17. - 50 m férfi gyors (~09:53)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Holovan

Arsenii
(2008)
8626.75
Q: -00.55
477

Primachik

Valeriy
(2005)
3925.57
Q: +00.07
546

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
724.03
Q: +00.28
658

Biletskyi

Illi
(2005)
423.80
Q: +00.19
678
17. - 50 m férfi gyors (~17:46)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
523.56
Q: -00.47
699

Biletskyi

Illi
(2005)
623.59
Q: -00.21
696
18. - 50 m női gyors (~10:11)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Isaieva

Kamila
(2005)
2328.28
Q: -00.22
586

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
927.27
Q: +00.52
653
18. - 50 m női gyors (~17:50)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
126.98
Q: -00.29
675
19. - 400 m férfi gyors (~10:15)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pristavka

Timoffi
(2005)
2304:17.54
Q: -07.46
623

Kotenko

Mykola
(2007)
4004:25.60
Q: +10.50
568
20. - 400 m női gyors (~10:40)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Palokha

Christyna
(2005)
- VK
Q: +07.90
23. - 200 m férfi gyors (~09:13)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pristavka

Timoffi
(2005)
3101:59.46
Q: +01.46
622

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
2201:58.12
Q: +01.55
643

Kotenko

Mykola
(2007)
2101:57.82
Q: -01.30
648
26. - 200 m női mell (~10:10)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Palokha

Christyna
(2005)
- VK
Q: +01.99

Medvedeva

Olga
(2005)
302:38.28
Q: +02.78
676

Isaieva

Kamila
(2005)
202:37.28
Q: +05.84
689
26. - 200 m női mell (~17:37)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Medvedeva

Olga
(2005)
502:36.83
Q: -01.45
695

Isaieva

Kamila
(2005)
102:31.62
Q: -05.66
769
27. - 50 m férfi pillangó (~10:17)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Holovan

Arsenii
(2008)
7228.87
Q: +00.12
459

Kotenko

Mykola
(2007)
2726.88
Q: +00.28
568

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
- DNS
(Q: --)

Biletskyi

Illi
(2005)
425.36
Q: +00.39
677

Primachik

Valeriy
(2005)
1926.45
Q: -00.25
596
27. - 50 m férfi pillangó (~17:53)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Biletskyi

Illi
(2005)
625.14
Q: -00.22
695

Primachik

Valeriy
(2005)
826.31
Q: -00.14
606
28. - 50 m női pillangó (~10:32)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
227.60
Q: -00.08
693

Sharafudinova

Nika
(2005)
1329.42
Q: -00.08
572

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
1229.21
Q: +00.36
585

Isaieva

Kamila
(2005)
1829.66
Q: +00.11
558
28. - 50 m női pillangó (~17:57)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
327.59
Q: -00.01
694

Sharafudinova

Nika
(2005)
529.10
Q: -00.32
591

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
428.77
Q: -00.44
612

Isaieva

Kamila
(2005)
729.28
Q: -00.38
580
30. - 400 m női vegyes (~11:05)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
1205:10.70
Q: +09.76
630
33. - 200 m férfi hát (~09:15)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
- DNS
(Q: --)
34. - 200 m női hát (~09:28)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sharafudinova

Nika
(2005)
702:21.03
Q: +04.49
669
34. - 200 m női hát (~17:10)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Sharafudinova

Nika
(2005)
602:17.89
Q: -03.14
715
35. - 800 m férfi gyors (~09:34)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kotenko

Mykola
(2007)
2108:55.35
Q: +10.25
602
36. - 800 m női gyors

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Medvedeva

Olga
(2005)
2009:47.88
Q: -12.12
560
37. - 50 m férfi mell (~10:01)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Biletskyi

Illi
(2005)
128.81
Q: -00.31
730
37. - 50 m férfi mell (~17:47)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Biletskyi

Illi
(2005)
429.35
Q: +00.54
691
38. - 50 m női mell (~10:10)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Palokha

Christyna
(2005)
- VK
Q: -00.47

Isaieva

Kamila
(2005)
132.68
Q: +00.79
720

Medvedeva

Olga
(2005)
634.28
Q: +00.78
624
38. - 50 m női mell (~17:51)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Isaieva

Kamila
(2005)
132.16
Q: -00.52
756

Medvedeva

Olga
(2005)
533.54
Q: -00.74
666
39. - 100 m férfi pillangó (~10:15)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Holovan

Arsenii
(2008)
7901:04.67
Q: +00.87
447

Pristavka

Timoffi
(2005)
3701:00.32
Q: +01.15
550

Zheltyakov

Oleksandr
(2005)
- DNS
(Q: --)

Kotenko

Mykola
(2007)
1657.15
Q: +00.43
647

Primachik

Valeriy
(2005)
2558.71
Q: -00.46
597
39. - 100 m férfi pillangó (~18:09)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Kotenko

Mykola
(2007)
456.86
Q: -00.29
657
40. - 100 m női pillangó (~10:31)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Isaieva

Kamila
(2005)
2301:06.24
Q: -02.86
587

Diachenko

Maria
(2005)
301:02.28
Q: +00.70
706

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
801:03.19
Q: +00.83
676

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
1501:04.79
Q: +01.59
627
40. - 100 m női pillangó (~18:15)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Diachenko

Maria
(2005)
501:02.06
Q: -00.22
714

Yermishyna

Anastasiia
(2006)
801:02.84
Q: -00.35
688

Yermishyna

Yelyzaveta
(2007)
701:04.62
Q: -00.17
632