Utánpótlás Derbi
Ybl Waterpolo Club
DNS: 3
DSQ: 3
DNF: 0
Összes versenyző: 23
Összes nevezett rajt: 69/ VL: 3
Összes döntőbe jutott: 0 / VL: 0
 
1. - 100 m férfi hát (~09:01)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Csiki

Brúnó Domonkos
(2008)
1001:16.34
Q: 00.00
313

Vértesy

Bálint
(2012)
701:25.66
Q: -06.09
221

Bagaméri-Hoffman

Zalán
(2012)
2301:37.42
Q: -05.67
150

Kámán

Martin Viktor
(2009)
1301:37.57
Q: +01:37.57
150
2. - 100 m női hát (~09:44)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Madaras

Luca
(2012)
1701:42.90
Q: -01.51
174

Vadinszky

Zsófia Julianna
(2012)
2101:49.02
Q: +04.61
146
5. - 100 m férfi gyors (~10:05)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Csiki

Brúnó Domonkos
(2008)
1101:02.66
Q: -01.04
419

Chenhao

Yao
(2008)
1601:05.70
Q: +01.74
363

Kéri

Péter
(2009)
1001:04.47
Q: +00.49
385

Vértesy

Bálint
(2012)
1201:20.07
Q: -00.99
201

Bagaméri-Hoffman

Zalán
(2012)
2501:30.79
Q: +00.86
137

Kámán

Martin Viktor
(2009)
2501:21.74
Q: +01:21.74
189
6. - 100 m női gyors (~10:38)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Orsó

Franciska Mira
(2009)
1501:08.75
Q: +01.31
425

Dáloki

Lolita Teodóra
(2010)
2901:34.44
Q: +05.76
164

Madaras

Luca
(2012)
- DSQ
(Q: --)

Vadinszky

Zsófia Julianna
(2012)
3601:43.07
Q: +02.79
126

Kovács-Henn

Zea
(2011)
2201:19.51
Q: +01:19.51
275
9. - 200 m férfi pillangó (~11:27)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Chenhao

Yao
(2008)
602:51.92
Q: +02:51.92
267
10. - 200 m női pillangó (~11:31)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Orsó

Franciska Mira
(2009)
202:44.24
Q: -01.82
407
11. - 200 m férfi mell (~11:39)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kéri

Péter
(2009)
402:58.41
Q: +05.08
353
12. - 200 m női mell (~12:21)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Dáloki

Lolita Teodóra
(2010)
1303:41.43
Q: +00.32
247

Madaras

Luca
(2012)
1404:00.89
Q: +04:00.89
191

Kovács-Henn

Zea
(2011)
1303:38.78
Q: +03:38.78
256
15. - 200 m férfi vegyes (~12:51)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kéri

Péter
(2009)
802:39.49
Q: +05.96
365

Chenhao

Yao
(2008)
1102:43.21
Q: -00.32
340

Bagaméri-Hoffman

Zalán
(2012)
- DSQ
(Q: --)

Vértesy

Bálint
(2012)
1103:15.65
Q: +03:15.65
197
16. - 200 m női vegyes (~13:28)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Orsó

Franciska Mira
(2009)
802:41.35
Q: +01.43
477

Dáloki

Lolita Teodóra
(2010)
1803:41.96
Q: +03:41.96
183

Vadinszky

Zsófia Julianna
(2012)
2304:02.31
Q: +04:02.31
141

Kovács-Henn

Zea
(2011)
- DSQ
(Q: --)
19. - 50 m férfi gyors (~09:00)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Chenhao

Yao
(2008)
1429.79
Q: -00.09
345

Csiki

Brúnó Domonkos
(2008)
1229.38
Q: -00.72
360

Molnár

Ambrus
(2009)
1433.79
Q: +00.32
236

Rácz

Márk Levente
(2012)
1637.12
Q: +01.36
178

Chernobrovkin

Nikolay
(2012)
634.62
Q: -02.11
220
20. - 50 m női gyors

NameH/LCat.RKTimeFina

Urbanics

Natali
(2011)
- VL

Orsó

Franciska Mira
(2009)
1231.56
Q: -00.22
421

Bagaméri-Hoffman

Panna
(2010)
832.85
Q: -00.61
374

Zubor

Panna
(2009)
1837.07
Q: -01.14
260

Urbán

Anna Gréta
(2013)
2349.71
Q: +49.71
107

Duska

Barbara
(2013)
1844.30
Q: +44.30
152

Duska

Rebeka
(2014)
1147.15
Q: +47.15
126
21. - 50 m férfi gyors (~09:35)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Izsó

Márton
(2014)
1801:04.18
Q: +01:04.18
34
22. - 50 m női gyors (~09:36)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pour

Hanna Zselyke
(2015)
550.28
Q: +50.28
104
23. - 200 m férfi hát (~09:45)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Molnár

Ambrus
(2009)
502:56.97
Q: -00.55
252

Rácz

Márk Levente
(2012)
703:08.81
Q: -06.17
208

Kéri

Péter
(2009)
- DNS
(Q: --)

Chernobrovkin

Nikolay
(2012)
803:15.66
Q: +03:15.66
187
24. - 200 m női hát (~10:08)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Bagaméri-Hoffman

Panna
(2010)
603:11.12
Q: +04.67
268

Zubor

Panna
(2009)
703:10.26
Q: +06.96
272
26. - 100 m női hát (~10:30)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Pour

Hanna Zselyke
(2015)
301:54.50
Q: +01:54.50
126
27. - 100 m férfi mell (~10:39)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Chernobrovkin

Nikolay
(2012)
901:42.26
Q: -00.38
172

Rácz

Márk Levente
(2012)
601:36.53
Q: -02.06
204
28. - 100 m női mell

NameH/LCat.RKTimeFina

Urbanics

Natali
(2011)
- VL

Orsó

Franciska Mira
(2009)
801:25.71
Q: -00.29
418

Duska

Rebeka
(2014)
1502:21.43
Q: +02:21.43
93

Duska

Barbara
(2013)
1302:08.62
Q: +02:08.62
123

Urbán

Anna Gréta
(2013)
1602:12.37
Q: +02:12.37
113
31. - 100 m férfi pillangó (~11:17)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kéri

Péter
(2009)
- DNS
(Q: --)

Molnár

Ambrus
(2009)
1101:33.71
Q: +01:33.71
146
32. - 100 m női pillangó (~11:33)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Bagaméri-Hoffman

Panna
(2010)
1001:33.02
Q: +04.03
212

Zubor

Panna
(2009)
701:37.03
Q: -00.06
186
35. - 200 m férfi gyors (~11:54)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Csiki

Brúnó Domonkos
(2008)
902:17.05
Q: -03.59
412

Chenhao

Yao
(2008)
1202:20.22
Q: +03.16
384

Kéri

Péter
(2009)
- DNS
(Q: --)
36. - 200 m női gyors

NameH/LCat.RKTimeFina

Urbanics

Natali
(2011)
- VL

Orsó

Franciska Mira
(2009)
1102:28.05
Q: -00.38
444
37. - 4x50 m férfi vegyesváltó

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

YBL (Gyermek)

502:24.86
Q: -07.35
50m
Molnár Ambrus
M - (2009)
39.13
R:00.57
Rácz Márk Levente
M - (2012)
43.77
R:00.57
Chenhao Yao
M - (2008)
33.20
R:00.57
Csiki Brúnó Domonkos
M - (2008)
28.76
R:00.57