XVII. Országos Rövidpályás Bajnokság
Békési Úszó Klub E.
DNS: 1
DSQ: 1
DNF: 0
Összes versenyző: 21
Összes nevezett rajt: 46/ VL: 4
Összes döntőbe jutott: 27 / VL: 3
 
. -

NameH/LCat.RKTimeFina

Börcsök

Dániel
(2002)
- Q: --
. -

NameH/LCat.RKTimeFina

Kozma

Dominik
(1991)
- Q: --
1. - 4x100 m mix gyorsváltó (~09:30)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

303:37.23
Q: +03:37.23
50m100m
Békési Dániel
M - (1998)
25.57
R:00.64
51.56
25.99 +00.42
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.66
R:00.20
52.08
27.42 +02.76
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.70
R:00.28
56.22
29.52 +02.82
Horváth Orsolya
F - (2002)
27.59
R:00.34
57.37
29.78 +02.19

Stamina TK

703:37.23
Q: +03:37.23
50m100m
Békési Dániel
M - (1998)
25.57
R:00.64
51.56
25.99 +00.42
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.66
R:00.20
52.08
27.42 +02.76
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.70
R:00.28
56.22
29.52 +02.82
Horváth Orsolya
F - (2002)
27.59
R:00.34
57.37
29.78 +02.19
1. - 4x100 m mix gyorsváltó (~18:00)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

603:36.40
Q: -00.83
50m100m
Békési Dániel
M - (1998)
24.25
R:00.67
50.44
26.19 +01.94
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.60
R:00.27
51.79
27.19 +02.59
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.75
R:00.34
56.09
29.34 +02.59
Horváth Orsolya
F - (2002)
28.02
R:00.43
58.08
30.06 +02.04

Stamina TK

603:36.40
Q: -00.83
50m100m
Békési Dániel
M - (1998)
24.25
R:00.67
50.44
26.19 +01.94
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.60
R:00.27
51.79
27.19 +02.59
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.75
R:00.34
56.09
29.34 +02.59
Horváth Orsolya
F - (2002)
28.02
R:00.43
58.08
30.06 +02.04
3. - 100 m női vegyes (~09:46)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
2001:06.77
Q: -00.48
606

Okos

Glória
(1999)
2001:06.77
Q: -00.48
606
4. - 50 m férfi gyors (~10:02)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Cerva

Szabolcs
(2002)
2724.09
Q: -00.21
586

Cerva

Szabolcs
(2002)
2724.09
Q: -00.21
586

Nell

Olivér
(2003)
322.46
Q: -00.22
723

Nell

Olivér
(2003)
322.46
Q: -00.22
723

Békési

Dániel
(1998)
622.93
Q: +00.04
679

Békési

Dániel
(1998)
622.93
Q: +00.04
679
4. - 50 m férfi gyors (~18:14)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
322.41
Q: -00.05
728

Nell

Olivér
(2003)
322.41
Q: -00.05
728

Békési

Dániel
(1998)
823.24
Q: +00.31
652

Békési

Dániel
(1998)
823.24
Q: +00.31
652
5. - 50 m női gyors (~09:56)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Király

Anna
(2006)
4028.50
Q: -00.27
520

Király

Anna
(2006)
4028.50
Q: -00.27
520

Papp

Zselyke
(2004)
3227.97
Q: -00.14
550

Papp

Zselyke
(2004)
3227.97
Q: -00.14
550

Horváth

Orsolya
(2002)
1426.77
Q: +00.29
628

Horváth

Orsolya
(2002)
1426.77
Q: +00.29
628
5. - 50 m női gyors (~18:18)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Horváth

Orsolya
(2002)
526.47
Q: -00.30
650

Horváth

Orsolya
(2002)
526.47
Q: -00.30
650
7. - 100 m női hát (~10:39)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilágyi

Gerda
(2003)
159.77
Q: +00.60
774

Szilágyi

Gerda
(2003)
159.77
Q: +00.60
774

Papp

Zselyke
(2004)
1801:06.90
Q: -02.03
552

Papp

Zselyke
(2004)
1801:06.90
Q: -02.03
552
7. - 100 m női hát (~18:24)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilágyi

Gerda
(2003)
159.00
Q: -00.77
805

Szilágyi

Gerda
(2003)
159.00
Q: -00.77
805
10. - 100 m férfi mell (~10:55)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
2201:04.98
Q: +00.12
617
11. - 100 m női mell (~11:28)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
1801:13.29
Q: +00.17
616

Okos

Glória
(1999)
1801:13.29
Q: +00.17
616
12. - 4x50 m mix vegyesváltó (~11:17)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

101:46.86
Q: +01:46.86
50m
Nell Olivér
M - (2003)
24.92
R:00.54
Navratil Botond Péter
M - (2002)
29.25
R:00.54
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.31
R:00.54
Horváth Orsolya
F - (2002)
26.38
R:00.54
12. - 4x50 m mix vegyesváltó (~18:51)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

101:43.89
Q: -02.97
50m
Szilágyi Gerda
F - (2003)
28.02
R:00.60
Börcsök Dániel
M - (2002)
28.04
R:00.60
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.25
R:00.60
Nell Olivér
M - (2003)
21.58
R:00.60
15. - 4x50 m mix gyorsváltó (~09:30)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

401:37.33
Q: +01:37.33
50m
Nell Olivér
M - (2003)
22.49
R:00.67
Békési Dániel
M - (1998)
23.15
R:00.67
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
25.49
R:00.67
Horváth Orsolya
F - (2002)
26.20
R:00.67
15. - 4x50 m mix gyorsváltó (~18:00)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

- DSQ
18. - 50 m férfi pillangó (~10:41)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
224.14
Q: +00.16
731
18. - 50 m férfi pillangó (~18:17)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
323.91
Q: -00.23
752
19. - 50 m női pillangó (~10:46)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Papp

Zselyke
(2004)
3329.60
Q: -00.09
558

Ollé

Mónika Beatrix
(1999)
226.86
Q: +00.49
747
19. - 50 m női pillangó (~18:21)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Ollé

Mónika Beatrix
(1999)
226.56
Q: -00.30
773
20. - 200 m férfi vegyes (~11:06)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
4002:12.42
Q: +03.69
567
21. - 200 m női vegyes (~11:21)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
2002:22.09
Q: -00.31
630
21. - 200 m női vegyes (~18:39)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
502:20.97
Q: -01.12
645
22. - 4x50 m férfi vegyesváltó (~11:32)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

501:44.53
Q: +01:44.53
647
50m
Nell Olivér
M - (2003)
25.40
R:00.58
Navratil Botond Péter
M - (2002)
29.92
R:00.58
Békési Dániel
M - (1998)
25.15
R:00.58
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.06
R:00.58
22. - 4x50 m férfi vegyesváltó (~18:48)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

401:41.10
Q: -03.43
715
50m
Nell Olivér
M - (2003)
25.27
R:00.57
Börcsök Dániel
M - (2002)
28.22
R:00.57
Békési Dániel
M - (1998)
24.36
R:00.57
Cerva Szabolcs
M - (2002)
23.25
R:00.57
23. - 4x50 m női vegyesváltó (~11:36)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

401:57.09
Q: +01:57.09
668
50m
Szilágyi Gerda
F - (2003)
28.28
R:00.60
Horváth Orsolya
F - (2002)
34.78
R:00.60
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.69
R:00.60
Király Anna
F - (2006)
27.34
R:00.60
23. - 4x50 m női vegyesváltó (~18:51)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

501:56.48
Q: -00.61
679
50m
Szilágyi Gerda
F - (2003)
28.23
R:00.63
Horváth Orsolya
F - (2002)
34.73
R:00.63
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
26.35
R:00.63
Király Anna
F - (2006)
27.17
R:00.63
29. - 200 m férfi mell (~10:27)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
1702:21.65
Q: +02.60
610
29. - 200 m férfi mell (~18:26)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
802:21.94
Q: +00.29
606
30. - 200 m női mell (~10:46)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
1002:36.14
Q: +01.79
640
30. - 200 m női mell (~18:35)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
102:35.20
Q: -00.94
651
31. - 100 m férfi gyors (~11:08)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
- DNS
(Q: --)

Békési

Dániel
(1998)
1249.93
Q: +00.39
729
32. - 100 m női gyors (~11:15)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Papp

Zselyke
(2004)
4001:00.41
Q: -01.08
575

Horváth

Orsolya
(2002)
2558.37
Q: -00.13
638
34. - 200 m női hát (~11:45)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilágyi

Gerda
(2003)
202:10.44
Q: +02.42
758
34. - 200 m női hát (~19:10)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilágyi

Gerda
(2003)
502:07.47
Q: -02.97
812
35. - 4x100 m férfi gyorsváltó (~11:57)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

1003:27.19
Q: +03:27.19
689
50m100m
Nell Olivér
M - (2003)
23.73
R:00.68
49.89
26.16 +02.43
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.68
R:00.31
52.10
27.42 +02.74
Békési Dániel
M - (1998)
24.09
R:00.13
50.55
26.46 +02.37
Navratil Botond Péter
M - (2002)
25.93
R:00.32
54.65
28.72 +02.79
37. - 4x100 m férfi vegyesváltó

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

- Q: --
39. - 50 m férfi mell (~10:29)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
1529.81
Q: -00.27
607
39. - 50 m férfi mell (~17:40)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Navratil

Botond Péter
(2002)
629.56
Q: -00.25
623
40. - 50 m női mell (~10:03)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Király

Anna
(2006)
- VL
(Q: --)

Horváth

Orsolya
(2002)
- VL
(Q: --)

Okos

Glória
(1999)
2134.36
Q: +00.34
574
41. - 50 m férfi hát

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
725.19
Q: +00.39
686
41. - 50 m férfi hát (~17:51)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Nell

Olivér
(2003)
524.88
Q: -00.31
712
42. - 50 m női hát (~10:59)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Király

Anna
(2006)
2731.72
Q: -01.54
525

Szilágyi

Gerda
(2003)
328.30
Q: +00.61
740

Papp

Zselyke
(2004)
1430.57
Q: -00.38
587
42. - 50 m női hát (~17:55)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilágyi

Gerda
(2003)
529.13
Q: +00.83
678

Papp

Zselyke
(2004)
530.30
Q: -00.27
603
43. - 100 m férfi pillangó (~11:22)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Békési

Dániel
(1998)
954.41
Q: +00.65
677
44. - 100 m női pillangó (~10:53)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Papp

Zselyke
(2004)
4201:07.37
Q: +00.21
532

Ollé

Mónika Beatrix
(1999)
501:00.03
Q: -00.41
752
44. - 100 m női pillangó (~18:09)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Ollé

Mónika Beatrix
(1999)
459.52
Q: -00.51
772
46. - 200 m női gyors (~12:14)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Okos

Glória
(1999)
3802:10.06
Q: +01.63
612
47. - 4x50 férfi gyorsváltó (~12:28)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

701:35.55
Q: +01:35.55
627
50m
Cerva Szabolcs
M - (2002)
24.09
R:00.59
Békési Dániel
M - (1998)
23.80
R:00.59
Navratil Botond Péter
M - (2002)
24.67
R:00.59
Nell Olivér
M - (2003)
22.99
R:00.59
47. - 4x50 férfi gyorsváltó (~18:54)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

401:30.54
Q: -05.01
737
50m
Nell Olivér
M - (2003)
22.41
R:00.68
Békési Dániel
M - (1998)
22.69
R:00.68
Cerva Szabolcs
M - (2002)
23.26
R:00.68
Kozma Dominik
M - (1991)
22.18
R:00.68
48. - 4x50 női gyorsváltó (~12:32)

Előfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

601:47.73
Q: +01:47.73
633
50m
Szilágyi Gerda
F - (2003)
26.50
R:00.71
Horváth Orsolya
F - (2002)
26.22
R:00.71
Király Anna
F - (2006)
27.89
R:00.71
Papp Zselyke
F - (2004)
27.12
R:00.71
48. - 4x50 női gyorsváltó (~18:48)

Döntő

NameH/LCat.RKTimeFina

Stamina TK

701:47.20
Q: -00.53
642
50m
Horváth Orsolya
F - (2002)
26.61
R:00.68
Papp Zselyke
F - (2004)
27.57
R:00.68
Ollé Mónika Beatrix
F - (1999)
25.37
R:00.68
Király Anna
F - (2006)
27.65
R:00.68