XVII. Országos Rövidpályás Bajnokság
1/16. Előfutam
(~11:08)
LN Name Born Q.Time
3

Nemesh

Valentin

Darnyi Tamás SC
200401:01.97
4

Szombathelyi

Péter

Kaposvári SI
200701:01.64
5

Bánsági

Balázs

Iron Swim SE
200501:01.95
2/16. Előfutam
(~11:10)
LN Name Born Q.Time
2

Makai

Mátyás

Iron Swim SE
200201:01.54
3

Tasnádi

Martin

Kaposvári "Adorján"
200201:01.31
4

Szabó

Patrik

Pécsi Sport Nonprof.
200501:01.14
5

Hudák

Marcell János

Kőbánya Sport Club
200701:01.25
6

Besenyei

Zsombor

Pécsi Sport Nonprof.
200401:01.42
7

Krupánszki

Erik

Bálinti Úszó Egyes.
200401:01.58
3/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Szentpéteri

Márk

BVSC-Zugló
200401:00.78
2

Korvicska

Péter

Kaposvári SI
200659.69
3

Selmeci

Levente

FTC
200059.55
4

Ónodi

Gyula

NYSC
200059.36
5

Kovács

Róbert

Vasas Sport Club
200559.42
6

Hegedűs

Kristóf

DKSE Dunaújváros
200459.57
7

Fehér

Ádám

Bálinti Úszó Egyes.
200459.71
8

Meczger

Máté

Budapesti Honvéd
200301:00.82
4/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Bencze

Péter

Budapesti Honvéd
200359.10
2

Dombos

Bence

Pápai Úszó SE
200558.90
3

Varga

Máté

Lőrinc Swim Team
200458.75
4

Bene

Zsombor

Vasas Sport Club
200458.66
5

Sárosi

Balázs

Debreceni Sportc. SI
200458.75
6

Horváth

István

DKSE Dunaújváros
200558.82
7

Kiss

Levente

Mohácsi Torna Egylet
200458.92
8

Ozsvárt

Bence

Parafa Úszó Klub
200559.13
5/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Király

Dániel

Kaposvári SI
200658.57
2

Kantó

Marcell

Délzalai Vízmű SE
200558.26
3

Kennedy

Valér Huba

Győri Úszó Sportegy.
200557.10
4

Nagy

Roland

Darnyi Tamás SC
200356.72
5

Tóth

Benedek Viktor

Kőbánya Sport Club
200656.84
6

Hajagos

Ákos

Darnyi Tamás SC
200457.18
7

Bányik

Barnabás

Tótkomlósi UE
200458.32
8

Séner

Martin

Pécsi Sport Nonprof.
200458.63
6/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Ángyán

Máté

Érdi Vízisport Kft
200556.25
2

Cserfalvi

Olaf

Vasas Sport Club
200455.20
3

Kovács

Benedek Bendegúz

BVSC-Zugló
199854.15
4

Tekauer

Márk

Kőbánya Sport Club
199852.71
5

Pető

Bence

PoseidonSE
200353.53
6

Lakner

Dávid

Darnyi Tamás SC
200154.50
7

Andor

Benedek

Győri Úszó Sportegy.
200456.08
8

Szedlák

Álmos

Darnyi Tamás SC
200256.67
7/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Tohl

Patrik Péter

Érdi Vízisport Kft
200456.14
2

Giczi

Mátyás Zsolt

Győri Úszó Sportegy.
200354.84
3

Nagy

Dániel

Darnyi Tamás SC
200353.97
4

Márton

Richárd

Budafóka XXII. SE
199951.61
5

Kenderesi

Tamás

Pécsi Sport Nonprof.
199653.11
6

Mizsei

Márk

Kőbánya Sport Club
200354.38
7

Tapsonyi

Bálint

Pápai Úszó SE
200555.81
8

Csicsáky

Péter

BVSC-Zugló
200356.32
8/16. Előfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Zombori-Szalontai

Ferenc

Debreceni Sportc. SI
200456.11
2

Kovács

Bálint

BVSC-Zugló
200254.63
3

Békési

Dániel

Békési Úszó Klub E.
199853.76
4

Milák

Kristóf

Budapesti Honvéd
200049.68
5

Holoda

Péter

Debreceni Sportc. SI
199652.81
6

Hímer

Krisztofer

FTC
200054.16
7

Magda

Boldizsár

Parafa Úszó Klub
200555.35
8

Kormos

Kristóf

Egri Úszó Klub
200456.26