Budapest Kupa II. forduló - 2022.
Kőbánya Sport Club
DNS: 3
DSQ: 1
DNF: 0
Összes versenyző: 46
Összes nevezett rajt: 129/ VL: 17
Összes döntőbe jutott: 0 / VL: 0
 
1. - 50 m férfi hát (~09:00)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Cséplő

Simon
(2006)
528.29
Q: +00.62
595

Miszlai

Máté
(2004)
327.69
Q: +00.11
634

Freund

Balázs
(2000)
2631.64
Q: +00.86
425

Varga

Levente
(2008)
832.10
Q: -00.51
407

Nemes

Ármin
(2009)
932.34
Q: -00.50
398

Vincze

Nimród
(2010)
1037.60
Q: +00.58
253

Barta

Zsombor
(2011)
236.06
Q: -01.68
287
2. - 50 m női hát

NameH/LCat.RKTimeFina

Szabó

Dóra
(2008)
- VL

Király

Hanna Gréta
(2010)
132.12
Q: -00.41
592

Cziczka

Zsófia
(2011)
- DNS
(Q: --)
3. - 200 m férfi mell (~09:23)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sámóczi

Milán
(2005)
302:23.56
Q: +02.03
678

Horváth

Dávid
(1996)
102:15.04
Q: +03.39
814

Szeredi

Bence
(2008)
202:38.59
Q: +00.39
502

Fónyi

Pintér Iván
(2008)
- DSQ
(Q: --)

Kocsis

Máté István
(2010)
303:05.70
Q: -00.37
313

Máté

Csanád
(2009)
1503:14.35
Q: -07.38
273
4. - 200 m női mell

NameH/LCat.RKTimeFina

Dózsa

Dorka Zoé
(2010)
- VL

Nemes

Kamilla Viola
(2006)
- VL

Idei

Luca
(2011)
1703:16.46
Q: +01.25
353
5. - 50 m férfi gyors (~10:14)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Tompos

Zoltán
(2003)
424.16
Q: +00.20
648

Cséplő

Simon
(2006)
1725.52
Q: +00.13
550

Hudák

Marcell János
(2007)
4126.77
Q: +00.37
476

Freund

Balázs
(2000)
4927.37
Q: +00.58
445

Szeredi

Bence
(2008)
828.37
Q: +00.65
400

Fónyi

Pintér Iván
(2008)
1328.83
Q: -00.31
381

Barta

Zsombor
(2011)
230.76
Q: -00.35
314

Szavéri

Márk
(2008)
3229.95
Q: -00.88
340

Mayer

Zsombor Ferenc
(2009)
3630.90
Q: -01.34
309

Száraz

Bence Marcell
(2010)
1232.03
Q: -00.26
278

Mike

Bálint
(2011)
1632.49
Q: -00.63
266

Sárkány

Zétény
(2011)
3034.78
Q: +00.17
217

Vincze

Nimród
(2010)
3436.52
Q: +01.24
187
6. - 50 m női gyors

NameH/LCat.RKTimeFina

Dózsa

Dorka Zoé
(2010)
- VL

Kiss

Csenge
(2008)
- VL

Veress

Hanna
(2007)
- VL

Miszlai

Mira
(2008)
228.18
Q: +00.03
592

Rohács

Luca
(2008)
328.46
Q: -00.03
575

Albert

Anna
(2006)
1328.91
Q: +00.24
548

Király

Hanna Gréta
(2010)
128.74
Q: -00.59
558

Tolnay

Laura
(2008)
1830.41
Q: +00.31
471

Szabó

Lilla Anna
(2010)
1131.67
Q: -00.37
417

Idei

Luca
(2011)
3436.11
Q: -01.16
281

Muszka

Lilla
(2011)
2835.27
Q: -02.44
302
7. - 200 m férfi pillangó (~10:48)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Mizsei

Márk
(2003)
202:04.05
Q: +05.27
711

Tekauer

Márk
(1998)
101:59.72
Q: -00.10
791

Nemes

Ármin
(2009)
502:25.39
Q: -00.23
441

Okolicsányi

Huba
(2009)
1202:39.83
Q: -02.17
332

Mayer

Zsombor Ferenc
(2009)
1102:36.73
Q: -19.73
352
8. - 200 m női pillangó

NameH/LCat.RKTimeFina

Szabó

Dóra
(2008)
- VL

Barta

Bianka
(2009)
202:27.48
Q: -01.70
563

Rohács

Luca
(2008)
102:19.52
Q: +00.28
665

Király

Hanna Gréta
(2010)
102:27.44
Q: -02.91
563

Láng

Larissza Viktória
(2009)
402:31.72
Q: +01.01
517

Cziczka

Zsófia
(2011)
- DNS
(Q: --)

Szabó

Lilla Anna
(2010)
1202:51.18
Q: -20.83
360

Idei

Luca
(2011)
1603:02.70
Q: -06.76
296

Tófalvi

Tímea Gréta
(2011)
1803:03.76
(Q: --)
291
9. - 50 m férfi mell (~11:23)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sámóczi

Milán
(2005)
330.21
Q: +00.36
633

Horváth

Dávid
(1996)
128.91
Q: +00.34
723

Freund

Balázs
(2000)
1633.80
Q: +00.27
452

Szeredi

Bence
(2008)
133.35
Q: +00.42
471

Sárkány

Zétény
(2011)
642.14
Q: -01.70
233
10. - 50 m női mell

NameH/LCat.RKTimeFina

Dózsa

Dorka Zoé
(2010)
- VL

Nemes

Kamilla Viola
(2006)
- VL

Tolnay

Laura
(2008)
737.58
Q: +00.44
473

Szabó

Lilla Anna
(2010)
439.96
Q: -00.05
394

Muszka

Lilla
(2011)
2151.32
Q: +00.80
186
11. - 200 m férfi hát (~11:51)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Nemes

Ármin
(2009)
602:24.83
Q: -01.68
461

Varga

Levente
(2008)
102:18.49
Q: -09.35
527

Fónyi

Pintér Iván
(2008)
2102:36.04
Q: -00.88
368

Mayer

Zsombor Ferenc
(2009)
2302:38.01
Q: -00.83
355

Szavéri

Márk
(2008)
1102:28.54
Q: -11.46
427

Barta

Zsombor
(2011)
1202:47.95
Q: +00.27
295

Máté

Csanád
(2009)
2902:49.98
Q: -02.91
285

Kocsis

Máté István
(2010)
1902:56.05
Q: +04.67
256

Száraz

Bence Marcell
(2010)
1402:49.03
Q: -01.33
290

Vincze

Nimród
(2010)
1602:52.73
Q: +01.22
272

Mike

Bálint
(2011)
1302:48.67
Q: -05.25
292
12. - 200 m női hát

NameH/LCat.RKTimeFina

Ürögi

Tímea Noémi
(2006)
- VL

Veress

Hanna
(2007)
- VL

Veress

Sára
(2005)
1102:35.71
Q: +03.59
497

Rohács

Luca
(2008)
502:31.34
Q: -00.36
541

Miszlai

Mira
(2008)
602:32.20
Q: -01.70
532

Barta

Bianka
(2009)
1302:37.54
Q: -02.46
480

Cziczka

Zsófia
(2011)
- DNS
(Q: --)
13. - 50 m férfi pillangó (~12:48)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Cséplő

Simon
(2006)
926.60
Q: +00.52
586

Mizsei

Márk
(2003)
325.83
Q: +00.52
640

Tekauer

Márk
(1998)
124.96
Q: -00.01
710

Tompos

Zoltán
(2003)
1026.75
Q: +00.17
577

Hudák

Marcell János
(2007)
2327.99
Q: +00.28
503

Freund

Balázs
(2000)
3429.39
Q: +00.58
435

Juhász-Dóra

Richárd
(2005)
1727.43
Q: -01.06
535

Okolicsányi

Huba
(2009)
1531.21
Q: +00.28
363

Sárkány

Zétény
(2011)
1037.32
Q: +00.35
212
14. - 50 m női pillangó

NameH/LCat.RKTimeFina

Kiss

Csenge
(2008)
- VL

Veress

Hanna
(2007)
- VL

Miszlai

Mira
(2008)
230.11
Q: +00.99
534

Albert

Anna
(2006)
730.19
Q: +00.44
529

Barta

Bianka
(2009)
530.87
Q: +00.04
495

Láng

Larissza Viktória
(2009)
831.68
Q: +00.85
458

Varga

Zsófia
(2006)
2231.82
Q: +00.44
452

Tolnay

Laura
(2008)
2432.96
Q: -00.88
407

Király

Hanna Gréta
(2010)
231.78
Q: -01.23
454

Szabó

Lilla Anna
(2010)
1535.62
Q: -00.24
322

Muszka

Lilla
(2011)
2944.08
Q: -01.38
170
15. - 200 m férfi gyors (~13:12)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Juhász-Dóra

Richárd
(2005)
301:57.80
Q: +01.36
649

Sámóczi

Milán
(2005)
1501:59.83
Q: +01.14
616

Miszlai

Máté
(2004)
1101:59.13
Q: -01.92
627

Hudák

Marcell János
(2007)
4102:11.12
Q: +04.89
470

Varga

Levente
(2008)
202:08.30
Q: +01.29
502

Szavéri

Márk
(2008)
1902:18.07
Q: +05.62
403

Szeredi

Bence
(2008)
402:11.23
Q: -04.51
469

Kocsis

Máté István
(2010)
402:26.12
Q: +00.05
340

Száraz

Bence Marcell
(2010)
502:26.53
Q: -01.72
337

Barta

Zsombor
(2011)
602:26.75
Q: +00.15
335

Máté

Csanád
(2009)
4202:32.88
Q: -00.81
296

Mike

Bálint
(2011)
1402:34.78
Q: +01.97
286
16. - 200 m női gyors

NameH/LCat.RKTimeFina

Kiss

Csenge
(2008)
- VL

Szabó

Dóra
(2008)
- VL

Ürögi

Tímea Noémi
(2006)
- VL

Veress

Hanna
(2007)
- VL

Miszlai

Mira
(2008)
302:13.65
Q: +04.11
604

Varga

Zsófia
(2006)
1102:15.49
Q: +00.91
579

Láng

Larissza Viktória
(2009)
802:18.17
Q: +00.77
546

Veress

Sára
(2005)
802:14.84
Q: -01.34
588

Tófalvi

Tímea Gréta
(2011)
2202:39.86
Q: +00.94
353

Idei

Luca
(2011)
3002:47.70
Q: +01.49
305
17. - 4x50 m férfi vegyesváltó (~14:29)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kőbánya Sport Club

(2008)
202:08.89
(Q: --)
50m
Varga Levente
M - (2008)
32.41
R:00.65
Szeredi Bence
M - (2008)
32.72
R:00.65
Barta Zsombor
M - (2011)
34.24
R:00.65
Kocsis Máté István
M - (2010)
29.52
R:00.65
18. - 4x50 m női vegyesváltó (~14:33)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Kőbánya Sport Club

(2008)
102:08.92
(Q: --)
50m
Király Hanna Gréta
F - (2010)
32.13
R:00.69
Szabó Lilla Anna
F - (2010)
39.72
R:00.69
Miszlai Mira
F - (2008)
29.58
R:00.69
Rohács Luca
F - (2008)
27.49
R:00.69