Budapesti Úszó Diákolimpia
Name Entries Relays Starts VL Finals DNS DSQ
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola200
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola100
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola100
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium011
Budapest Baptista Gimnázium,Technikum és Sportiskola1001
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium0128314
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium1500314
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola100
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola8003
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium100
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium9004
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium100
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium280021
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium023621
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium1001
Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános Iskola3004
Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola200
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola2002
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola2002
Budapest XVI. Kerületi Lemhényi Dezső Általános Iskola100
Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium1002
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola100
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola200
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium0193
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium6003
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium200
Budapesti Gazdasági SZC Budai Gimnázium és Szakgimnázium100
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Technikum és Kollégium100
Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Technikum2002
Budapesti Komplex SZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum100
Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Technikum1001
Budapesti Műszaki SZC Neumann János Informatikai Technikum100
Budapesti Nemzetközi Iskola-International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált200
Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium01133
Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium7003
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium4001
Dr. Béres József Általános Iskola300
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche Nationalitätensc300
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium1002
Fillér Utcai Általános Iskola60021
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola50021
József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola4004
Kandó Téri Általános Iskola2002
Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda100
Karinthy Frigyes Gimnázium300
Kassa Utcai Általános Iskola2001
Kelenvölgyi Általános Iskola200
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola100
Kispesti Pannónia Általános Iskola120010
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola4001
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola02111
Kovács Pál Baptista Gimnázium01811
Kovács Pál Baptista Gimnázium80011
Kőbányai Szent László Gimnázium02192
Kőbányai Szent László Gimnázium15002
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola200
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola200
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda3001
Pannonhalmi Főapátság Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája200
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium100
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium100
Szent István Gimnázium033212
Szent István Gimnázium180012
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola2001
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola100
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium014
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium200
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola034621
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola221021
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola100
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola8009
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola02179
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola233025
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola034625
Városmajori Gimnázium200
Városmajori Kós Károly Általános Iskola1002
Veres Pálné Gimnázium100
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium100
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola100
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1002
Összesen: 278 27 270 10 0 236 4
Entries Relays Starts VL Finals DNS DSQ