BUDAPEST KUPA 2023. II. forduló
1/5. Időfutam
(~14:04)
LN Name Born Q.Time
0

Kovács

Ferenc

FTC
200601:05.11
1

Gál

Dávid

Vasas Sport Club
200601:03.49
2

Zanyi

Ferdinánd Tamás

Lőrinc Swim Team
200701:01.62
3

Kulcsár

Zalán

Lőrinc Swim Team
200459.84
4

Miszlai

Máté

Kőbánya Sport Club
200457.81
5

Tóth

Benedek Viktor

Kőbánya Sport Club
200659.35
6

Szűcs

Ádám Zoltán

FTC
200401:01.62
7

Papp

Sebestyén

Újpesti Torna Egylet
200801:02.19
8

Fábián

Gergő

Debreceni Sportc. SI
200701:04.99
9

Páva

Szabolcs

A Jövő SC
200601:05.22
2/5. Időfutam
(~14:05)
LN Name Born Q.Time
0

Hubert

Balázs

Budapesti Honvéd
200801:07.29
1

Szedlák

Kende Magor

Vasas Sport Club
200601:06.94
2

Váradi

Márton

FTC
200901:06.65
3

Szaka

Szabolcs

Dombóvári
200901:05.56
4

Plumpton

Milán

Bohóchal Egyesület
200801:05.25
5

Pintér

Levente

Bohóchal Egyesület
200901:05.29
6

Szász

Ármin

Iron Swim SE
200801:06.56
7

Huszti

Márton

Darnyi Tamás SC
200901:06.66
8

Varga

Levente

Vasas Sport Club
200801:07.23
9

Pózvai

Olivér

Győri Úszó Sportegy.
200501:07.80
3/5. Időfutam
(~14:07)
LN Name Born Q.Time
0

Hegedűs-Ari

Mátyás

Hullám 91
200901:14.10
1

Hartai

Botond Zalán

Bohóchal Egyesület
200901:12.99
2

Kreisz

Bálint

Bohóchal Egyesület
200901:11.12
3

Kontra

Szabolcs Dániel

Bálinti Úszó Egyes.
200901:09.31
4

Márton

Levente

FTC
201001:09.08
5

Törő

Ármin

A Jövő SC
200901:09.13
6

Vida

Bence

Dombóvári
200901:09.92
7

Nagy

Ábel András

Vasas Sport Club
200801:11.94
8

Maruzs

Bence

Budapesti Honvéd
200901:13.91
9

Gömöry

Zsolt

Újpesti Torna Egylet
201001:14.21
4/5. Időfutam
(~14:09)
LN Name Born Q.Time
0

Deutsch

Levente

Lőrinc Swim Team
201001:26.24
1

Kurucz

Máté

FTC
201001:22.22
2

Gunther

Péter

Bohóchal Egyesület
201001:20.56
3

Ayan

Özgün Tibor

Váci Ifjúsági SE
201001:17.91
4

Fónyi

Pintér Iván

Vasas Sport Club
200801:14.69
5

Németh

Andor

Szhalombattai VUK SE
200901:17.59
6

Kropkó

Ábel

Bohóchal Egyesület
200901:19.98
7

Nagy

Zsombor Gábor

Bohóchal Egyesület
200901:21.06
8

Varga

Zsombor

A Jövő SC
201001:22.33
9

Erdei

Tamás

Debreceni Sportc. SI
201001:28.16
5/5. Időfutam
(~14:11)
LN Name Born Q.Time
3

Fűr-Kovács

Dániel

II. Kerületi Sport
200901:29.24
4

Tóth

Benedek

Keszthelyi Kiscápák
201001:28.77
5

Marra

Vittorio

II. Kerületi Sport
200901:28.90
6

Lengyel

Tamás

A Jövő SC
200901:29.94
Page generated in 0.5542 seconds.