I. Buda Kupa
A Jövő SC
DNS: 0
DSQ: 1
DNF: 0
Összes versenyző: 21
Összes nevezett rajt: 62/ VL: 0
Összes döntőbe jutott: 0 / VL: 0
 
1. - 400 m férfi gyors (~09:06)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Horváth

Frank Szilveszter
(2009)
504:56.91
Q: +00.56
407

Harsányi

Hunor
(2005)
1504:37.59
Q: +08.66
498

Törő

Ármin
(2009)
104:29.41
Q: +05.17
545

Páva

Olivér
(2008)
1004:27.18
Q: +02.35
558

Páva

Szabolcs
(2006)
1304:36.99
Q: +09.78
501

Deák

Gergely
(2007)
504:17.11
Q: +01.88
627
2. - 400 m női gyors (~09:29)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Báti

Boróka Kinga
(2005)
1405:04.15
Q: +00.81
469

Libscher

Júlia
(2009)
204:56.07
Q: -00.71
509

Puzsa

Petra
(2010)
104:40.34
Q: -10.36
600

Keresztes

Cynthia
(2007)
1205:01.85
Q: +13.42
480

Kokas

Fanni Viktória
(2009)
104:51.23
Q: +15.32
535

Flück

Nóra
(2005)
204:26.11
Q: +07.55
701

Józsa

Dorottya
(2003)
1305:02.42
Q: +34.75
478
5. - 200 m férfi pillangó (~09:50)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Varga

Zsombor
(2010)
102:41.10
Q: +09.18
324
6. - 200 m női pillangó (~10:04)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Keresztes

Cynthia
(2007)
1102:41.79
Q: +10.25
426

Abonyi-Tóth

Glenda
(2006)
202:21.64
Q: +06.84
636
7. - 100 m férfi hát (~10:13)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Lengyel

Tamás
(2009)
501:32.25
Q: -03.13
177

Deutsch

Dániel László
(2013)
301:31.78
Q: -00.61
180
8. - 100 m női hát (~10:22)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilvási

Lea
(2012)
1101:41.41
Q: +01:41.41
181

Bereczki

Dorina
(2013)
201:32.15
Q: +02.90
242

Rácz-Érsek

Lili
(2006)
301:15.49
Q: -04.77
440
11. - 200 m férfi vegyes (~10:40)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Takács

Nimród
(2007)
1502:35.24
Q: +02:35.24
396

Lengyel

Tamás
(2009)
803:17.52
Q: +01.52
192

Varga

Zsombor
(2010)
102:49.00
Q: -00.78
306

Horváth

Frank Szilveszter
(2009)
302:34.48
Q: +00.84
401

Harsányi

Hunor
(2005)
1002:26.91
Q: -01.60
467

Páva

Olivér
(2008)
902:26.43
Q: +01.76
471

Törő

Ármin
(2009)
102:25.28
Q: +02.02
483

Deák

Gergely
(2007)
602:22.84
Q: +01.11
508

Páva

Szabolcs
(2006)
1102:28.58
Q: +05.73
451
12. - 200 m női vegyes (~10:55)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Báti

Boróka Kinga
(2005)
1602:47.84
Q: +02:47.84
424

Libscher

Júlia
(2009)
202:39.36
Q: -02.55
495

Kokas

Fanni Viktória
(2009)
102:32.71
Q: +01.05
563

Flück

Nóra
(2005)
402:32.92
Q: +03.03
560

Józsa

Dorottya
(2003)
1302:41.67
Q: +13.85
474

Puzsa

Petra
(2010)
102:28.67
Q: +00.93
610

Abonyi-Tóth

Glenda
(2006)
302:31.63
Q: +02.31
575
15. - 100 m férfi mell (~11:22)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Deutsch

Dániel László
(2013)
401:47.78
Q: -06.92
146

Páva

Olivér
(2008)
301:17.57
Q: -00.47
394

Takács

Nimród
(2007)
401:19.33
Q: +00.21
368
16. - 100 m női mell (~11:27)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilvási

Lea
(2012)
801:57.84
Q: -02.59
161

Bereczki

Dorina
(2013)
201:47.19
Q: +03.13
214

Puzsa

Petra
(2010)
101:18.30
Q: +01.93
549

Rácz-Érsek

Lili
(2006)
401:29.70
Q: -00.09
365
19. - 100 m férfi gyors (~11:48)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Deutsch

Dániel László
(2013)
401:26.96
Q: +00.58
156

Lengyel

Tamás
(2009)
501:18.08
Q: -03.23
216

Horváth

Frank Szilveszter
(2009)
301:03.52
Q: -00.49
402

Varga

Zsombor
(2010)
101:11.59
Q: +00.06
281

Páva

Szabolcs
(2006)
501:00.62
Q: +02.22
463

Deák

Gergely
(2007)
357.21
Q: +00.70
551

Harsányi

Hunor
(2005)
257.03
Q: +00.95
556

Törő

Ármin
(2009)
101:00.30
Q: +01.95
470

Takács

Nimród
(2007)
459.87
Q: -00.58
481
20. - 100 m női gyors (~11:56)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szilvási

Lea
(2012)
901:36.70
Q: -04.20
152

Libscher

Júlia
(2009)
- DSQ
(Q: --)

Kokas

Fanni Viktória
(2009)
101:03.22
Q: -00.27
547

Báti

Boróka Kinga
(2005)
401:05.26
Q: +01.92
497

Józsa

Dorottya
(2003)
301:03.95
Q: +03.79
528

Flück

Nóra
(2005)
201:01.60
Q: +03.30
591

Abonyi-Tóth

Glenda
(2006)
159.98
Q: +01.64
640

Rácz-Érsek

Lili
(2006)
501:05.46
Q: +02.16
492

Keresztes

Cynthia
(2007)
601:06.18
Q: +01.93
477
Page generated in 0.5387 seconds.