Budapest Kupa II. forduló - 2022.
BVSC-Zugló
DNS: 0
DSQ: 2
DNF: 0
Összes versenyző: 17
Összes nevezett rajt: 54/ VL: 4
Összes döntőbe jutott: 0 / VL: 3
 
1. - 50 m férfi hát (~09:07)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sipőcz

Dominik
(2011)
- DSQ
(Q: --)

Sipőcz

Benett
(2010)
1137.82
Q: -00.19
249
3. - 200 m férfi mell (~09:32)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Marosszéki

Armand
(2010)
203:02.38
Q: +00.23
330

Agárdi

Mór
(2010)
- DSQ
(Q: --)
4. - 200 m női mell (~09:51)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Priester

Jázmin Nóra
(2010)
202:53.98
Q: +00.89
509

Szabó

Panna
(2011)
803:02.81
Q: +01.76
439

Boros

Tamara
(2010)
402:56.46
Q: -05.21
488

Szabó

Kincső Hanna
(2010)
903:05.61
Q: -04.90
419

Zsolnai

Alexandra
(2010)
1003:11.31
Q: -03.88
383

Végh

Naomi
(2011)
2403:33.49
Q: -09.37
275

Tas

Alexandra
(2011)
2103:23.63
Q: -06.19
317

Garamvölgyi

Lenke
(2010)
1803:16.67
(Q: --)
352

Káplár

Blanka
(2010)
- VL
(Q: --)
5. - 50 m férfi gyors (~10:25)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szendrei

Bende Botond
(2011)
331.06
Q: -00.47
305

Marosszéki

Armand
(2010)
831.78
Q: -00.60
284
6. - 50 m női gyors (~10:43)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Koroncai

Zorka
(2011)
2935.33
Q: +00.39
300

Tas

Alexandra
(2011)
3737.37
Q: +01.08
254
7. - 200 m férfi pillangó (~11:01)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szendrei

Bende Botond
(2011)
502:54.56
(Q: --)
255
8. - 200 m női pillangó (~11:08)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szabó

Kincső Hanna
(2010)
202:37.08
Q: +00.97
466

Boros

Tamara
(2010)
402:38.93
Q: -05.39
450

Garamvölgyi

Lenke
(2010)
802:45.59
Q: +01.51
398

Zsolnai

Alexandra
(2010)
702:42.21
Q: -02.11
423

Priester

Jázmin Nóra
(2010)
1002:46.74
(Q: --)
389
9. - 50 m férfi mell (~11:28)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Agárdi

Mór
(2010)
1044.05
Q: +01.95
204

Kiss

Bulcsú Zétény
(2011)
1347.63
Q: -00.26
161
10. - 50 m női mell (~11:42)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Végh

Naomi
(2011)
1747.54
Q: -01.48
234
11. - 200 m férfi hát (~12:00)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sipőcz

Dominik
(2011)
402:44.06
Q: +01.56
317

Sipőcz

Benett
(2010)
502:44.15
Q: -04.10
316

Kiss

Bulcsú Zétény
(2011)
2002:58.18
Q: -03.63
247

Agárdi

Mór
(2010)
2303:00.40
Q: -07.76
238
12. - 200 m női hát (~12:24)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Boros

Tamara
(2010)
802:41.74
Q: +02.67
443

Priester

Jázmin Nóra
(2010)
902:43.21
Q: +00.05
431

Szabó

Kincső Hanna
(2010)
402:36.82
Q: -06.83
486

Szabó

Panna
(2011)
1302:47.42
Q: -10.14
399

Garamvölgyi

Lenke
(2010)
1202:46.88
Q: -10.50
403

Koroncai

Zorka
(2011)
2102:58.00
Q: -01.44
332

Zsolnai

Alexandra
(2010)
1502:48.55
Q: -14.51
391

Tas

Alexandra
(2011)
2703:04.92
Q: -02.93
296

Végh

Naomi
(2011)
2403:01.91
Q: -06.25
311

Káplár

Blanka
(2010)
- VL
(Q: --)
13. - 50 m férfi pillangó (~12:56)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szendrei

Bende Botond
(2011)
333.63
Q: -00.37
290
14. - 50 m női pillangó (~13:07)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szabó

Panna
(2011)
1034.21
Q: -00.46
364
15. - 200 m férfi gyors (~13:39)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Sipőcz

Benett
(2010)
1002:30.91
Q: +00.37
308

Szendrei

Bende Botond
(2011)
702:28.90
Q: -01.21
321

Sipőcz

Dominik
(2011)
802:29.48
Q: -00.88
317

Kiss

Bulcsú Zétény
(2011)
2202:41.72
Q: -00.24
250
16. - 200 m női gyors (~14:03)

Időfutam

NameH/LCat.RKTimeFina

Szabó

Kincső Hanna
(2010)
102:19.56
Q: -00.11
530

Boros

Tamara
(2010)
602:22.59
Q: +03.19
497

Priester

Jázmin Nóra
(2010)
1002:27.43
Q: +03.76
450

Zsolnai

Alexandra
(2010)
1202:28.88
Q: +00.20
437

Garamvölgyi

Lenke
(2010)
902:25.98
Q: -02.19
463

Koroncai

Zorka
(2011)
3202:53.09
Q: -03.38
278

Káplár

Blanka
(2010)
- VL
(Q: --)
17. - 4x50 m férfi vegyesváltó

NameH/LCat.RKTimeFina

BVSC-Zugló

(2008)
- VL