1/5. Előfutam (~09:39) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Kaczkó Lilien BÁCSVÍZ SC | 2009 | 01:22.11 |
1 | Báder Karina Budafóka XXII. SE | 2009 | 01:21.80 |
2 | Domonkos Kitti Szegedi Úszó Egylet | 2009 | 01:21.76 |
3 | Pintér Noémi LeilaBudafóka XXII. SE | 2009 | 01:21.70 |
4 | Cedolini Carlotta Szegedi Úszó Egylet | 2010 | 01:20.97 |
5 | Pádár Flóra Szegedi Úszó Egylet | 2009 | 01:21.49 |
6 | Zámbori Hanna ZsófiaBVSC-Zugló | 2009 | 01:21.75 |
7 | Perchtold Lara AnitaBohóchal Egyesület | 2009 | 01:21.79 |
8 | Cseke Borbála Újpesti Torna Egylet | 2009 | 01:22.08 |
2/5. Előfutam (~09:41) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Győri Lizett Parafa Úszó Klub | 2009 | 01:20.32 |
1 | Vágó Peggi Győri Úszó Sportegy. | 2009 | 01:19.84 |
2 | László Florina Dombóvári | 2010 | 01:19.08 |
3 | Dobra Katalin Újpesti Torna Egylet | 2010 | 01:18.62 |
4 | Kiss Ajsa VillőBVSC-Zugló | 2009 | 01:18.39 |
5 | Jancsa Édua Budapesti Honvéd | 2009 | 01:18.45 |
6 | Rékasi Zsuzsanna Bálinti Úszó Egyes. | 2009 | 01:19.01 |
7 | Szabó Kata ZsófiaBékési Úszó Klub E. | 2009 | 01:19.61 |
8 | Nagyházi Lili Budaörsi Sport Club | 2009 | 01:20.27 |
9 | Kinczel Adrienn Debreceni Sportc. SI | 2010 | 01:20.55 |
3/5. Előfutam (~09:43) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Pincési Szonja Budafóka XXII. SE | 2010 | 01:16.95 |
1 | Detrich Luca Kaposvári SI | 2008 | 01:16.47 |
2 | Sramkó Lili BVSC-Zugló | 2005 | 01:15.17 |
3 | Pálházi Léda Tatabányai Vízmű Sportegyesüle | 2009 | 01:13.26 |
4 | Sümegi Anna LiliBudapesti Honvéd | 2007 | 01:11.15 |
5 | Kardos Eszter Kaposvári SI | 2005 | 01:12.59 |
6 | Zsunics Boglárka BVSC-Zugló | 2006 | 01:14.54 |
7 | Keresztes Emma FTC | 2007 | 01:16.01 |
8 | Lovas Gréta HÓD Úszó SE | 2007 | 01:16.61 |
9 | Elekes Ajna BVSC-Zugló | 2009 | 01:18.22 |
4/5. Előfutam (~09:45) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Kopcsó Petra Miskolci Sportiskola | 2009 | 01:16.93 |
1 | Szilvási-Hazag Aliz BÁCSVÍZ SC | 2008 | 01:16.45 |
2 | Zbiskó Evelin Vasas Sport Club | 2005 | 01:14.92 |
3 | Tóth Luca Keszthelyi Kiscápák | 2007 | 01:13.18 |
4 | Barna Bianka DorottyaNYSC | 2006 | 01:09.69 |
5 | Varsányi Réka Váci Vízmű SE | 2008 | 01:12.37 |
6 | Dancsok Dorka Budaörsi Sport Club | 2005 | 01:13.81 |
7 | Nagy Anna ZsófiaGyőri Úszó Sportegy. | 2008 | 01:15.65 |
8 | Nagy-Benedek Izabell Békéscsaba Előre Úsz | 2010 | 01:16.56 |
9 | Szemán Viktória Keszthelyi Kiscápák | 2009 | 01:17.62 |
5/5. Előfutam (~09:46) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Borsos Petra JázminÚjpesti Torna Egylet | 2009 | 01:16.62 |
1 | Pálinkás Luca Budafóka XXII. SE | 2008 | 01:16.40 |
2 | Komoróczy Lora FanniIron Swim SE | 2006 | 01:14.58 |
3 | Ábrahám Lilla MinnaÚjpesti Torna Egylet | 2006 | 01:13.08 |
4 | Megyesi Vanda Győri Úszó Sportegy. | 2009 | 01:08.99 |
5 | Hetyei Nóra Keszthelyi Kiscápák | 2005 | 01:11.29 |
6 | Király Zsófi Kaposvári SI | 2005 | 01:13.57 |
7 | Puzsa Petra A Jövő SC | 2010 | 01:15.64 |
8 | Virág Ágnes Debreceni Sportc. SI | 2007 | 01:16.54 |
9 | Novák Amira BVSC-Zugló | 2009 | 01:17.37 |