(N4) | |||||
RK | Name | H/L | Time | Gap | Q |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tóth Luca (2007)Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium | 01:00.99 | - | ||
2 | Flórián Natália (2007)Budapest Baptista Gimnázium,Technikum és Sportiskola | 01:01.06 | 00.07 | ||
3 | Király Nelli (2007)Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | 01:01.13 | 00.14 | ||
4 | Fekete Vivien (2007)Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 01:02.16 | 01.17 | ||
5 | Kári Eszter (2008)Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola | 01:02.62 | 01.63 | ||
6 | Szabó Bernadett (2008)Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola | 01:03.20 | 02.21 | ||
7 | Princz Petra (2008)Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 01:03.33 | 02.34 | ||
8 | Rácz Anna Lilla (2007)Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola | 01:04.36 | 03.37 | ||
9 | Tolnay Laura (2008)Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola | 01:06.31 | 05.32 | ||
10 | Szurok Lili Hajnalka (2007)Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium | 01:06.34 | 05.35 | ||
11 | Antal Petra (2008)Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium | 01:06.47 | 05.48 | ||
12 | Várnagy Zita (2008)Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | 01:07.14 | 06.15 | ||
13 | Vincze Lívia (2007)Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | 01:07.30 | 06.31 | ||
14 | Kovács Alida Tekla (2007)Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola | 01:07.61 | 06.62 | ||
15 | Kelemen Zorka Veronika (2007)Földes Ferenc Gimnázium | 01:07.94 | 06.95 | ||
16 | Gombos Kerubina Anna (2008)Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola | 01:08.93 | 07.94 | ||
17 | Kovács Panna (2008)Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium | 01:09.48 | 08.49 | ||
18 | Mészáros Nikolett (2007)Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola | 01:11.29 | 10.30 | ||
19 | Kalla Flóra (2008)Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola | 01:14.88 | 13.89 | ||
20 | Varju Dorottya Katalin (2007)Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium | 01:21.36 | 20.37 | ||
- | Hegyháti Gréta (2007)Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | DNS | |||
- | Farkas Jázmin (2008)Szent István Katolikus Általános Iskola | DNS | |||
- | Boros Bernadett (2008)Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti | DNS | |||
- | Szentmihályi Boróka (2008)Áldás Utcai Általános Iskola | DNS | |||
- | Szeitz Alexandra (2008)Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola | DNS | |||
- | Lászlófi Glória (2008)Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intéze | DNS | |||
- | Bartalus Mirtil Eszter (2007)Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium | DNS | |||
- | Bardócz-Bánhidi Zsófia (2008)Kempelen Farkas Gimnázium | DNS | |||
- | Orbán Boróka Zsófia (2008)Kőbányai Bem József Általános Iskola | DNS |