Budapesti Úszó Diákolimpia
1/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
2

Plézer

Patrik Csanád

Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
2010-
3

Hucker

Miklós

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
2010-
4

Bajdor

Csaba Oszkár

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2010-
5

Zimmermann

Artúr

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2010-
6

Bao

Jiayu

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2010-
2/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Gerbacsich

Ákos

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
2010-
2

Molnár

Levente

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
2010-
3

Utassy

Gergely Bence

Városmajori Kós Károly Általános Iskola
2009-
4

Gyepessy

Domonkos

Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2009-
5

Maschl

Richárd

Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2009-
6

Kovács

Benett

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2009-
7

Marton

Tamás László

Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2010-
8

Szebeni

Dávid András

Fillér Utcai Általános Iskola
2010-
3/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Kárász

Buda

Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
2009-
2

Alexa

Ákos

Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
2008-
3

Németh

Bence

Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche Nationalitätensc
2008-
4

Ladányi

Dávid István

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
2008-
5

Nagy-Horváth

András

Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
2008-
6

Németh

Dániel

Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche Nationalitätensc
2008-
7

Réthy

Balázs

Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
2008-
8

Tidrenczel

Olivér Zsolt

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
2009-
4/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Maráz

Ádám Barnabás

Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
2008-
2

Vukman

Marcell Norbert

Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
2007-
3

Nagy

Bence

Szent István Gimnázium
2007-
4

Nagy-Laczkovich

András Tamás

Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
2007-
5

Vitéz

Levente Dániel

Szent István Gimnázium
2007-
6

Guller

András

Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
2007-
7

Rácz

Noé Krisztián

Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
2007-
8

Szabó

Ákos

Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
2008-
5/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Marschal

Attila

Kovács Pál Baptista Gimnázium
2006-
2

Takács

Berény Fülöp

Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
2006-
3

Esze

Tamás

Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
2006-
4

Gál

Nikolasz

Kőbányai Szent László Gimnázium
2006-
5

Zeman

Márton János

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2006-
6

Cseh

Balázs

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2006-
7

Pelle

Tamás

Szent István Gimnázium
2006-
8

Haracsi

Milán

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2007-
6/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Szabó

Kristóf Boldizsár

Szent István Gimnázium
2006-
2

Doszpod

Soma Dániel

Szent István Gimnázium
2006-
3

Kasper

Miklós

Budapesti Gazdasági SZC Szent István Technikum és Kollégium
2005-
4

Bódi

Bernát

Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
2005-
5

Lepres

Ádám András

Kőbányai Szent László Gimnázium
2005-
6

Peőcz

Ádám Ferenc

Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
2005-
7

Pelbárt

Patrik

Kőbányai Szent László Gimnázium
2006-
8

Várhelyi

Bence Péter

Kovács Pál Baptista Gimnázium
2006-
7/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Gódor

Dávid

Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Technikum
2005-
2

Szentesi

Zalán Péter

Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
2005-
3

Juhász

áron Márk

Budapesti Műszaki SZC Neumann János Informatikai Technikum
2005-
4

Tábori

Dániel Ádám

Kovács Pál Baptista Gimnázium
2005-
5

Dallos

Levente Patrik

Szent István Gimnázium
2005-
6

Durbák

Csaba Arvid

Szent István Gimnázium
2005-
7

Polyik

Dániel

Kőbányai Szent László Gimnázium
2005-
8

Pisano

Giulio Istvan

Kovács Pál Baptista Gimnázium
2005-
8/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Hajdrik

András

Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
2004-
2

Sarkadi

Botond

Kassa Utcai Általános Iskola
2004-
3

Tihanyi-Tóth

Bence

Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
2004-
4

Pári-Szabó

Koppány

Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
2004-
5

Simon

Tamás

Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
2004-
6

Gergely

István Márton

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
7

Maszárovits

Miklós Tamás

Kovács Pál Baptista Gimnázium
2004-
8

Luib

Nándor

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
9/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Pocsai

Péter

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
2

Szabó

Barnabás Kristóf

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
3

Vajda

János

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
4

Szabó

Róbert Sándor

Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
2003-
5

Ádám

Erik Sándor

Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
2003-
6

Baksa

János

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
7

Sárközy

Benjámin

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
8

Derekas

Dániel Péter

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2004-
10/10. Időfutam
(~00:00)
LN Name Born Q.Time
1

Molnár

Bálint Bendegúz

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2003-
2

Virág

Bernát

Szent István Gimnázium
200800.00
3

Deák

András

Szent István Gimnázium
2007-
4

Fodor

Sámuel

Kőbányai Szent László Gimnázium
2002-
5

Kasper

Attila Máté

Karinthy Frigyes Gimnázium
2002-
6

Horváth

Benedek

Karinthy Frigyes Gimnázium
2003-
7

Réz

András

Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
2003-
8

Muhoray

Árpád Hunor

Szent István Gimnázium
2007-
Page generated in 0.4596 seconds.