1/5. Időfutam (~15:37) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Takács Botond FTC | 2008 | 27.30 |
1 | Deák Gergely A Jövő SC | 2007 | 27.16 |
2 | Perkkiö Emil MÚSZ | 2000 | 26.22 |
3 | Kormos Kristóf Egri Úszó Klub | 2004 | 25.60 |
4 | Nyilas Kornél Vasas Sport Club | 2000 | 24.98 |
5 | Csontos Dominik Bohóchal Egyesület | 2000 | 25.56 |
6 | Papp Sebestyén Újpesti Torna Egylet | 2008 | 26.07 |
7 | Németh Ádám Újpesti Torna Egylet | 2005 | 27.06 |
8 | Hudák Marcell JánosKőbánya Sport Club | 2007 | 27.25 |
9 | Nagy Csongor BenedekÚjpesti Torna Egylet | 2006 | 27.46 |
2/5. Időfutam (~15:38) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Tóth Dániel Iron Swim SE | 2007 | 29.28 |
1 | Palkovics Olivér Lőrinc Swim Team | 2007 | 28.63 |
2 | Plumpton Milán Bohóchal Egyesület | 2008 | 28.55 |
3 | Kutasi Máté FTC | 1998 | 27.97 |
4 | Kovács Ferenc FTC | 2006 | 27.74 |
5 | Varga Marcell Budapesti Honvéd | 2007 | 27.80 |
6 | Illés Bence A Jövő SC | 2005 | 28.04 |
7 | Szász Ármin Iron Swim SE | 2008 | 28.61 |
8 | Dárdai Dávid Budafóka XXII. SE | 2005 | 28.73 |
9 | Takács Nimród A Jövő SC | 2007 | 29.46 |
3/5. Időfutam (~15:39) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Chenhao Yao Ybl Waterpolo Club | 2008 | 31.95 |
1 | Váradi Márton FTC | 2009 | 31.08 |
2 | Müller Miron SomaBálinti Úszó Egyes. | 2008 | 30.73 |
3 | Okolicsányi Huba Kőbánya Sport Club | 2009 | 29.91 |
4 | Medvei Barnabás Váci Vízmű SE | 2006 | 29.60 |
5 | Harsányi Hunor A Jövő SC | 2005 | 29.61 |
6 | Horváth Frank SzilveszterA Jövő SC | 2009 | 30.68 |
7 | Pinezits Máté Budapesti Honvéd | 2009 | 30.97 |
8 | Maruzs Bence Budapesti Honvéd | 2009 | 31.46 |
9 | Medgyessy Mikes LórántBohóchal Egyesület | 2009 | 32.00 |
4/5. Időfutam (~15:40) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
0 | Deutsch Levente Lőrinc Swim Team | 2010 | 39.38 |
1 | Máthé Csanád Kőbánya Sport Club | 2009 | 35.10 |
2 | Révész Áron Budafóka XXII. SE | 2009 | 34.36 |
3 | Pálfi Ákos Iron Swim SE | 2010 | 33.18 |
4 | Nagy Ábel AndrásVasas Sport Club | 2008 | 32.30 |
5 | Nagy Benjamin Budafóka XXII. SE | 2010 | 32.52 |
6 | Csiki Brúnó DomonkosYbl Waterpolo Club | 2008 | 33.39 |
7 | Rosta Balázs Budafóka XXII. SE | 2010 | 34.62 |
8 | Kurucz Zoltán Váci Vízmű SE | 2009 | 35.41 |
9 | Gunther Péter Bohóchal Egyesület | 2010 | 40.49 |
5/5. Időfutam (~15:42) |
|||
LN | Name | Born | Q.Time |
---|---|---|---|
2 | Rohácsi Kristóf MiklósBohóchal Egyesület | 2006 | 00.00 |
3 | Németh Milán Hullám 91 | 2010 | 44.01 |
4 | Lengyel Tamás A Jövő SC | 2009 | 40.53 |
5 | Zagyva Norbert SándorBohóchal Egyesület | 2010 | 40.75 |
6 | Füleki Botond BeseMATE - GEAC | 2010 | 00.00 |