Versenylista

Verseny megnevezése Dátum
56. Csik Ferenc Emlékverseny 2024-05-24 - 2024-05-26
BUDAPEST KUPA 2024 III. 2024-04-27 - 2024-04-28
XXXIX. BÁCSVÍZ Kupa Úszóverseny 2024-04-13 - 2024-04-14
II. Tavaszi Buda kupa 2024-04-13 - 2024-04-14
4. Lőver Kupa - Sopron 2024-04-06 - 2024-04-07
XI. Miskolci Sportiskola Kupa, megemlékezés a Víz Világnapjáról 2024-04-05 - 2024-04-06
V. BVSC Tavaszi Kupa 2024-03-23 - 2024-03-24
XV. EMEL KUPA ÚSZÓVERSENY 2024-03-23 - 2024-03-23
V. Kaposvár Kupa 2. forduló 2024-03-09 - 2024-03-09
Szalai János Emlékverseny 2024-03-09 - 2024-03-09
BUDAPEST KUPA 2024 II. 2024-03-02 - 2024-03-03
III. Eger Város Kupája 2024-03-02 - 2024-03-03
Veszprém Kupa I. forduló 2024-03-02 - 2024-03-02
Tavaszváró Nemzetközi Úszóverseny 2024-02-24 - 2024-02-25
1. MCM-Diamant Úszóverseny 1. forduló 2024-02-24 - 2024-02-24
UNI GYÚSE Regionális Verseny 2024. 2024-02-24 - 2024-02-24
V. Szabolcs Kupa felkészülési úszó verseny 2024-02-17 - 2024-02-17
Balatoni Cápa Felkészülési Úszóverseny 2024-02-17 - 2024-02-17
V. Kaposvár Kupa 1. forduló 2024-02-10 - 2024-02-10
BUDAPEST KUPA 2024 I. 2024-02-03 - 2024-02-04
XIII. Aranyhomok Kupa Úszóverseny 2024-01-27 - 2024-01-28
Makrocikluszáró Úszóverseny Veszprém 2023-12-16 - 2023-12-17
XVIII. BVSC Cikluszáró úszóverseny 2023-12-16 - 2023-12-17
Cikluszáró Nemzetközi Úszóverseny (Hódmezővásárhely) 2023-12-16 - 2023-12-17
V. Cikluszáró Úszóverseny Kecskemét 2023-12-15 - 2023-12-17
Dél-Dunántúl Cikluszáró Úszóverseny 2023-12-15 - 2023-12-17
XVI. Győr Open 2023-12-13 - 2023-12-16
II. Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság 2023-11-29 - 2023-12-02
1. MCM-Diamant Úszóverseny 3. Forduló 2023-11-26 - 2023-11-26
IV. Szabolcs Kupa felkészülési úszó verseny 2023-11-25 - 2023-11-25
Plazma-Center Mikulás Kupa Úszóverseny 2023-11-25 - 2023-11-25
19. HALÁSZLÉ KUPA NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY 2023-11-18 - 2023-11-19
VIII. BVSC Őszi Kupa 2023-11-11 - 2023-11-12
Veszprém Kupa IV: forduló 2023-11-11 - 2023-11-11
IV. Kaposvár Kupa 4. forduló 2023-11-11 - 2023-11-11
Szentes Sprint 2023-11-11 - 2023-11-11
III. MiReHu KUPA Testvérvárosok Nemzetközi Úszóversenye, XXXVI. Bitskey Zoltán Emlékverseny 2023-11-10 - 2023-11-11
MATRICA KUPA 2023-11-04 - 2023-11-04
XIX. Országos Rövidpályás Bajnokság 2023-11-01 - 2023-11-04
BUDAPEST KUPA 2023. V. forduló 2023-10-28 - 2023-10-29
42. Dr. Csik Ferenc Emlékverseny 2023-10-28 - 2023-10-29
III. HÓD SPRINT-CSOMIÉP PÉNZDÍJAS ÚSZÓVERSENY 2023-10-28 - 2023-10-28
XLII. Adorján József Emlékverseny 2023-10-21 - 2023-10-21
Balatoni Cápa felkészülési úszóverseny 2023-10-21 - 2023-10-21
World Aquatics Úszó Világkupa 2023-10-20 - 2023-10-22
VIII. NEMZETKÖZI RÖVIDPÁLYÁS HÓD KUPA 2023-10-14 - 2023-10-15
I. Rövidpályás Buda Kupa 2023-10-14 - 2023-10-15
Hajós Alfréd Kupa III. 2023-10-14 - 2023-10-14
VI. Őszi Kupa Úszóverseny 2023-10-07 - 2023-10-08
Veszprém Kupa III. forduló 2023-10-07 - 2023-10-07
IV. Kaposvár Kupa 3. forduló 2023-10-07 - 2023-10-07
BUDAPEST KUPA 2023. IV. forduló 2023-09-30 - 2023-10-01
UNI GYÚSE Tesztverseny 2023 2023-09-30 - 2023-09-30
Szentes Sprint - Elmarad 2023-09-23 - 2023-09-23
XXXIV. Nagy Sándor Emlékverseny 2023-09-16 - 2023-09-16
MVM Országos Ifjúsági Bajnokság 2023-08-02 - 2023-08-05
LV. Országos Gyermek Bajnokság 2023-07-26 - 2023-07-29
VII. Országos Cápa Bajnokság 2023-07-19 - 2023-07-22
Regionális Delfin Bajnokság 2023 Közép-Magyarország I.; II. és III. 2023-07-15 - 2023-07-16
Észak-Magyarországi, Észak-Alföldi, Dél-Alföldi Regionális Delfin Bajnokság 2023. 2023-07-15 - 2023-07-16
Regionális Delfin Bajnokság Dél-dunántúl, Közép Dunántúl, Nyugat-Dunántúl 2023-07-15 - 2023-07-16
Strand úszóverseny 2023-07-07 - 2023-07-07
V. NivoMed Kupa 2023-07-01 - 2023-07-01
Intercisa Kupa l.forduló 2023-07-01 - 2023-07-01
III. Hódmezővásárhelyi Úszó Derby 2023-06-24 - 2023-06-25
LXVII. Országos Serdülő Bajnokság 2023-06-21 - 2023-06-24
II. Kecskeméti Nyárindító Úszóverseny 2023-06-17 - 2023-06-17
IX. Nyíltvízi Országos Bajnokság 2023-06-10 - 2023-06-11
Parafa Kupa 2023 2023-06-10 - 2023-06-10
1. MCM-Diamant Úszóverseny 2. Forduló 2023-06-10 - 2023-06-10
BUSZ-UTE KUPA 2023 2023-06-03 - 2023-06-04
XLVII. Clean-Way Viharsarok Kupa 2023-06-03 - 2023-06-03
Hajós Alfréd Kupa II. forduló 2023-06-03 - 2023-06-03
SOPRON OPEN 2023-06-02 - 2023-06-04
Paraúszó Országos Bajnokság 2023-06-02 - 2023-06-02
55. Csik Ferenc Emlékverseny 2. rész 2023-05-21 - 2023-05-21
XXVI. Óvodától az Olimpiáig Nemzetközi Úszóverseny Mars Magyarország Kft. serlegéért 2023-05-20 - 2023-05-21
Veszprém Kupa II. forduló 2023-05-20 - 2023-05-20
IX. Miskolci Sportiskola Kupa - Technikai okok miatt elmarad 2023-05-19 - 2023-05-20
55. Csik Ferenc Emlékverseny 1. rész 2023-05-19 - 2023-05-20
XXI. BVSC Kupa 2023-05-13 - 2023-05-14
Hátgerinc Kupa 2023-05-06 - 2023-05-07
BUDAPEST KUPA 2023. III. forduló 2023-04-29 - 2023-04-30
Balatoni Cápa felkészülési úszóverseny 2023-04-29 - 2023-04-29
I. Dr. Totth László Úszó Emlékverseny 2023-04-29 - 2023-04-29
I. Tavaszi Buda Kupa 2023-04-23 - 2023-04-23
XXXVIII. BÁCSVÍZ Kupa Úszóverseny 2023-04-22 - 2023-04-23
CXXV. Országos Bajnokság 2023-04-19 - 2023-04-22
DIG-BUILD Nyuszi Kupa 2023-04-15 - 2023-04-15
3. Lőver Kupa - Sopron 2023-04-15 - 2023-04-15
Diákolimpia Országos Úszódöntő - A kategória 2023-04-01 - 2023-04-02
Diákolimpia Országos Úszó Döntők B kategória 2023-03-31 - 2023-03-31
X. Gyarmati Kupa 2023-03-25 - 2023-03-26
IV. BVSC Tavaszi Kupa 2023-03-25 - 2023-03-26
III. Szelektív Kupa és megemlékezés a Víz Világnapjáról 2023-03-24 - 2023-03-25
1. MCM-Diamant Úszóverseny 1. forduló 2023-03-18 - 2023-03-18
XIII. Naturtex Kupa 2023-03-11 - 2023-03-12
II. Eger Város Kupája 2023-03-11 - 2023-03-12
IV. Kaposvár Kupa 2. forduló 2023-03-11 - 2023-03-11
Veszprém Kupa I. forduló 2023-03-11 - 2023-03-11
IX. Medencés Hosszútávúszó Bajnokság 2023-03-03 - 2023-03-05
BUDAPEST KUPA 2023. II. forduló 2023-02-25 - 2023-02-26
Tavaszváró Nemzetközi Úszóverseny 2023-02-25 - 2023-02-26
IV. NYSC Kupa 2023-02-25 - 2023-02-25
Balatoni Cápa Felkészülési Úszóverseny 2023-02-18 - 2023-02-18
XII. Aranyhomok Kupa Úszóverseny 2023-02-11 - 2023-02-12
Szalai János Emlékverseny 2023 2023-02-11 - 2023-02-11
Baja Város nyílt úszóbajnoksága a 15. EMEL és a 19. Halászlé kupákért 2023-02-04 - 2023-02-05
DIÁKOLIMPIA 2023. - Közép-Magyarország 2023-02-04 - 2023-02-04
IV. Kaposvár Kupa 1. forduló 2023-02-04 - 2023-02-04
BUDAPEST KUPA 2023. I forduló 2023-01-28 - 2023-01-29
DIÁKOLIMPIA 2023. - Dél-Alföld 2023-01-28 - 2023-01-28
DIÁKOLIMPIA 2023. - Dél-Dunántúl 2023-01-28 - 2023-01-28
DIÁKOLIMPIA 2023. - Közép-Dunántúl 2023-01-28 - 2023-01-28
DIÁKOLIMPIA 2023. - Nyugat-Dunántúl 2023-01-28 - 2023-01-28
DIÁKOLIMPIA 2023. - Észak-Alföld 2023-01-28 - 2023-01-28
DIÁKOLIMPIA 2023. - Észak-Magyarország 2023-01-28 - 2023-01-28
Dél-dunántúli Cikluszáró Úszóverseny 2. rész 2022-12-18 - 2022-12-18
XVII. BVSC Cikluszáró úszóverseny 2022-12-17 - 2022-12-18
Balatoni Cápa Cikluszáró Úszóverseny 2022-12-17 - 2022-12-18
Szabolcs Kupa Cikluszáró Úszóverseny 2022-12-17 - 2022-12-18
Cikluszáró Nemzetközi Úszóverseny 2022-12-17 - 2022-12-18
IV. Cikluszáró Úszóverseny 2022-12-16 - 2022-12-18
Dél-dunántúli Cikluszáró Úszóverseny 1. rész 2022-12-16 - 2022-12-17
Sopron OPEN 2022-12-14 - 2022-12-17
I. Rövidpályás Utánpótlás Országos Bajnokság 2022-12-07 - 2022-12-10
1. MCM-Diamant Úszóverseny 5. forduló 2022-12-03 - 2022-12-03
Plazma Center-Mikulás Úszóverseny 2022-12-03 - 2022-12-03
MATRICA Kupa II. forduló 2022-11-19 - 2022-11-19
DIG-BUILD Őszi Kupa 2022-11-19 - 2022-11-19
Szerencsejáték Zrt. Rövidpályás Országos Bajnokság 2022. 2022-11-16 - 2022-11-19
VII. BVSC Őszi Kupa 2022-11-12 - 2022-11-13
XII. Naturtex Kupa 2022-11-12 - 2022-11-13
Intercisa Kupa II. forduló 2022-11-12 - 2022-11-12
1. MCM-Diamant Úszóverseny 4. forduló 2022-11-12 - 2022-11-12
41. Dr. Csik Ferenc Emlékverseny - 2022 Sopron 2022-11-11 - 2022-11-13
III. Kaposvár Kupa 4. forduló 2022-11-05 - 2022-11-05
II. MiReHu Kupa és Testvérvárosok Nemzetközi Úszóversenye, XXXV. Bitskey Zoltán Emlékverseny 2022-11-04 - 2022-11-05
Utánpólás Kupa III forduló 2022-10-30 - 2022-10-30
Hullám Maraton 22/2 2022-10-30 - 2022-10-30
Budapest Kupa IV. forduló 2022-10-29 - 2022-10-29
II. HÓD SPRINT-CSOMIÉP PÉNZDÍJAS ÚSZÓVERSENY 2022-10-29 - 2022-10-29
XLI. Adorján József Emlékverseny 2022-10-22 - 2022-10-22
MATRICA Kupa I. forduló 2022-10-22 - 2022-10-22
2. Lőver Kupa - Sopron 2022-10-22 - 2022-10-22
VIII. Medencés Hosszútávúszó Bajnokság 2022-10-21 - 2022-10-23
VII. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupa 2022-10-15 - 2022-10-16
Hajós Alfréd Kupa III. 2022-10-15 - 2022-10-15
I. Buda Kupa 2022-10-09 - 2022-10-09
Veszprém Megyei Úszósuli Versenysorozat III. forduló 2022-10-08 - 2022-10-08
III. Kaposvár Kupa 3. forduló 2022-10-08 - 2022-10-08
Utánpólás Kupa II forduló 2022-10-02 - 2022-10-02
V. Őszi Kupa Rövidpályás Úszóverseny 2022-10-01 - 2022-10-02
Budapest Kupa III forduló 2022-10-01 - 2022-10-01
Szentes Sprint - ELMARAD 2022-09-24 - 2022-09-24
XXXIV.Nagy Sándor Emlékverseny - ELMARAD 2022-09-17 - 2022-09-17
MVM Országos Serdülő Bajnokság 2022-08-03 - 2022-08-06
V. NivoMed Kupa 2022-07-31 - 2022-07-31
LIV. Országos Gyermek Bajnokság 2022-07-27 - 2022-07-30
Cápa Országos Bajnokság 2022-07-20 - 2022-07-23
VII. Nyíltvízi Országos Bajnokság 2022-07-17 - 2022-07-17
Regionális Delfin Bajnokság (Észak Mo., Észak-Alföld, Dél-Alföld) 2022-07-16 - 2022-07-17
Regionális Delfin Bajnokság - Közép-Mo. I-II. 2022-07-16 - 2022-07-17
REGIONÁLIS DELFIN BAJNOKSÁG - Nyugat- és Dél-Dunántúl Régió 2022-07-16 - 2022-07-17
Regionális Delfin Bajnokság Közép-Mo. III. és Közép-Dunántúl 2022-07-15 - 2022-07-16
MODERN VÁROSOK KUPÁJA – SOPRON 2022-07-06 - 2022-07-09
Nevezés gyakorlása 2022-06-29 - 2022-06-30
NivoMed Marcali Kupa 2022-06-25 - 2022-06-25
1. MCM-Diamant Úszóverseny 3. forduló 2022-06-18 - 2022-06-18
Nyári Szezonnyitó Úszóverseny 2022-06-17 - 2022-06-17
XXV. Óvodától az Olimpiáig Úszóverseny 2022-06-11 - 2022-06-12
Utánpótlás Derbi 2022-06-11 - 2022-06-12
V. Savaria Kupa 2022-06-11 - 2022-06-11
Veszprém Megyei Úszósuli Versenysorozat II. forduló 2022-06-11 - 2022-06-11
XCIV. Országos Ifjúsági Bajnokság 2022-06-01 - 2022-06-04
DiákOlimpia "A" Döntő 2022-05-27 - 2022-05-28
GYÚSE REGIONÁLIS VERSENY 2022 2022-05-20 - 2022-05-21
MSI Kupa - Elmarad 2022-05-13 - 2022-05-14
XX. BVSC KUPA 2022-05-07 - 2022-05-08
CXXIV. Országos Bajnokság 2022-04-20 - 2022-04-23
Budapest Kupa II. forduló - 2022. 2022-04-02 - 2022-04-02
Bemutató Verseny 2022-03-12 - 2022-03-13
III. BVSC Tavaszi Kupa 2022-03-05 - 2022-03-06
Budapest Kupa I. forduló 2022-02-26 - 2022-02-26
Budapesti Úszó Diákolimpia 2022-02-12 - 2022-02-12
XVI. BVSC Cikluszáró Úszóverseny 2021-12-11 - 2021-12-12
Budapest Kupa 2021 IV. forduló 2021-11-27 - 2021-11-27
VI. BVSC Őszi Kupa - 2010 és fiatalabb 2021-11-20 - 2021-11-21
XVII. Országos Rövidpályás Bajnokság 2021-11-11 - 2021-11-14